وانکارد، یک کارت با یک دنیا جایزه

سوالات متداول

با مراجعه به وبسایت 1Kard.ir ، لیست و آدرس شرکای ما و برنامه های اهدای جوایز (وفاداری) آنها را مشاهده می نمایید ولیکن لازم است که این بررسی را هر چند وقت یکبار تکرار کنید زیرا طبق براورد ما و مذاکرات انجام شده، شرکای خیلی بیشتری در آینده نزدیک و بتدریج به شبکه اضافه خواهند شد و این روند یقیناً سیر صعودی خواهد داشت. بعلاوه هرگاه شریک جدیدی به شبکه متصل شود، کلیه اعضای 1Kard اطلاعیه آنرا از طریق ایمیل و کانالهای شبکه های اجتماعی و پیام رسان ما دریافت خواهند کرد.
ما تنها به اندازه یک کلیک از شما فاصله داریم. اگر شما یک عضو 1Kard هستید، میتوانید در سایت 1Kard.ir از طریق منوی “تماس با ما” اقدام کنید. اجازه دهید که ما ابتدا بدانیم چگونه میتوانیم کمک کنیم تا بلافاصله با شما ارتباط برقرار کنیم.
ما از این اقدام شما متاسف میشویم علی ایحال برای ابطال حساب خود، شما میتوانید در سایت 1Kard.ir از طریق منوی “تماس با ما” اقدام کنید تا ما سپس حساب شما را ابطال نماییم.
هیچ اتفاقی برای وانکارد شما نمی افتد، گرچه استفاده مداوم از وانکارد باعث افتخار شبکه ما میباشد.
این اطلاعات شامل دو دسته زیر هستند : اطلاعات ثبت نام : وقتی شما یک عضو 1Kard میشوید، اطلاعات شخصی از قبیل نام، آدرس، روز تولد، آدرس ایمیل و شماره موبایل خود را به ما ارائه میدهید. این اطلاعات برای شناسایی دقیق صاحب حساب لازم هستند و شما را از تقلب های احتمالی محافظت می کنند. فعالیت حساب : وقتی شما در 1Kard مشارکت میکنید یا از وانکارد خود استفاده می نمایید، به ما و شرکای ما در شبکه اختیار تام میدهید که اطلاعاتی ازقبیل خرید هایتان، پیشنهاداتی که بازخرید نموده اید و سایر اطلاعات مربوط به تراکنش های انجام شده توسط شما را جمع آوری نماییم.
ما ممکن است از موبایل شما برای ارائه مطالب و پیام های مختص به خودتان از قبیل معرفی فروش های ویژه یا اعلانات استفاده کنیم.
اگر شما سوالات یا ابهاماتی در ارتباط با سیاست ها و اظهارات 1Kard دارید، میتوانید در سایت 1Kard.ir از طریق منوی “تماس با ما” اقدام کنید.
ما از اطلاعات ثبت نام و فعالیت حساب شما، صرفاً برای شخصی سازی و ترویج و عرضه محصولات و خدمات و جوایز شرکای شبکه و همچنین معرفی شرکای جدید به شما استفاده می کنیم. همچنین ما این اطلاعات را برای اطلاع رسانی از هر گونه تغییرات و به روز سازی ویژگیهای سامانه و حساب شما بکار خواهیم برد.
با رضایت شما و بلافاصله پس از اینکه مراحل ثبت نام در 1Kard را تکمیل نمودید، ما ممکن است اطلاعات ثبت نام شما را فقط با آن شرکایی که خودتان با آنها تراکنش انجام داده اید، به اشتراک بگذاریم. همچنین ممکن است که ما گزارشات جمع آوری شده از ترکیب فعالیت حساب شما و سایر اعضای شبکه را با شرکای مان به اشتراک بگذاریم ولیکن از این گزارشات هرگز نمیتوان هویت جداگانه شما را تشخیص داد.
خیر، شرکای 1Kard با عقد قرارداد مربوطه الزاماً از سامانه لویالتی/ پرداخت/ باشگاه مشتریان شبکه همزمان با سامانه بازاریابی الکترونیک آن استفاده میکنند ولیکن سایر کسب و کار های غیر شریک نیز (به شرط ثبت نام در شبکه) میتوانند بدون استفاده از سامانه لویالتی صرفاًً از سامانه بازاریابی الکترونیک شبکه وانکارد برای عرضه پیشنهادات فروش ویژه خود به اعضای باشگاه هواداران بصورت مستقیم و قطعی و فوری روی کانالهای اختصاصی اطلاع رسانی ما (پنل کاربری و یا اپلیکیشن موبایل اعضا) و بصورت غیر مستقیم بین کلیه مخاطبین کانالهای عمومی اطلاع رسانی ما (سایت1Kard.ir و کانالهای شبکه های اجتماعی و پیام رسان و خبرنامه ایمیلی) اقدام کنند. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، فقط کانالهای عمومی اطلاع رسانی شبکه راه اندازی میشود.
برای اینکار اعضای باشگاه هواداران، باید مابین انواع فروش های ویژه قرار گرفته روی کانالهای عمومی یا اختصاصی اطلاع رسانی ما (از جمله سایت1Kard.ir یا پنل کاربری اعضا در 1Kard و یا اپلیکیشن موبایل اعضا) بگردند و هر کدام را که مایل بودند انتخاب و بارکد یا کد QR آن را برای استفاده در پایانه فروش، روی اپلیکیشن موبایل خود دانلود (یا روی کاغذ چاپ) کنند. برای کسب جوایز و تخفیفات، کافیست اعضا در زمان خرید مورد نیاز، وانکارد وکد مربوط به فروش ویژه مورد نظر را برای وارسی ارائه دهند. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، کانالهای اطلاع رسانی ما به اعضای باشگاه هواداران وانکارد و سایر مخاطبین، بصورت عمومی شامل سایت، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ما و همچنین خبرنامه ایمیلی است که مرتباً به روز رسانی میشوند و برای استفاده از آنها نیازی به بارکد، اپلیکیشن موبایل، چاپ کاغذی و … نیست. بدین ترتیب مزیت اعضای باشگاه نسبت به خریداران عبوری در دریافت پیشنهادات فروش ویژه، اطلاع یابی قطعی و فوری آنها است.
فروش های ویژه جدید، مرتباً در حال اضافه شدن هستند لذا بهتر است کانالهای اطلاع رسانی ما (از جمله سایت1Kard.ir یا پنل کاربری تان در 1Kard و یا اپلیکیشن موبایل) را متناوباً بررسی کنید. شرایط هر فروش ویژه از جمله مدت اعتبار آن، متفاوت است لذا از خواندن جزئیات فروش های ویژه، اطمینان حاصل کنید. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، کانالهای اطلاع رسانی ما حداکثر هر دو روز یکبار به روز رسانی میشوند.
بله. کلیه اعضای باشگاه هواداران وانکارد، بطور یکسان فروش های ویژه را دریافت میکنند. در شبکه قابلیت های جستجوی قدرتمندی وجود دارند تا امکان عدم دسترسی به فروش های ویژه مورد پسند شما را به حداقل برسانند.
اغلب فروش های ویژه را میتوان تا زمان خاتمه اعتبار آنها در چندین نوبت بازخرید نمود. لطفاً مفاد و شرایط هر فروش ویژه را برای اطلاعات بیشتر بخوانید.
شما میتوانید هر فروش ویژه را فقط در همان شریک 1Kard و یا کسب و کاری که آن را ارائه داده است، بازخرید کنید.
بله. حتماً لازم است که در همان یک تراکنش، تعداد محصول خریداری شده مطابق درخواست ارائه کننده فروش ویژه رعایت شود.
بله. اگر یک شریک1Kard علاوه بر برنامه وصل شده به وانکارد، برنامه اهدای جوایز خودش را نیز همزمان ارائه نماید، شما میتوانید در زمان انجام خرید با ارائه کارت قبلی یا وانکاردتان ، طبق برنامه وصل شده به آن، جوایز جداگانه خود را کسب کنید.
در شبکه وانکارد، جوایز هیچگاه اعتبار خود را از دست نمیدهند ولی فروش های ویژه نامعتبر میشوند. هر فروش ویژه یک تاریخ اعتبار دارد. به محض رسیدن آن روز، آن فروش ویژه از سامانه پاک خواهد شد.
خیر. برای کسب جوایز نیازی به نگهداری رسید نیست. هرگاه شما از وانکارد استفاده کنید، جوایز بطور خودکار و بلافاصله به روز سازی میشوند و سامانه این اطلاعات را بطور الکترونیکی نگهداری و آستانه کسب جایزه را نیز اعلام میکند.
هر گاه شما یک کالا را مرجوع کنید، در صورت درخواست شریک پذیرنده، جایزه کسب شده بابت آن از حساب شما کسر خواهد شد.
وانکارد شما بطور خودکار به کلیه برنامه های اهدای جوایز (وفاداری) معرفی شده به شبکه توسط شرکای ما متصل است. بعنوان مثال، شریک 1 ممکن است که یک برنامه جوایز امتیاز بنیان را بصورت زیر معرفی کند: • برنامه : کسب یک امتیاز برای هر هزار تومان خرید • جایزه : 70 هزار تومان جایزه نقدی پس از جمع آوری 200 امتیاز شریک 2 ممکن است که یک برنامه جوایز مراجعه بنیان را بصورت زیر معرفی کند: • برنامه : کسب یک مراجعه برای هر بار خرید • جایزه : کسب یک محصول رایگان پس از جمع آوری 8 مراجعه و شریک 3 نیز ممکن است که یک برنامه جوایز عضویت بنیان را بصورت زیر معرفی کند: • برنامه : 100 هزار تومان حق عضویت سالیانه برای عضو طلایی شدن • جایزه : دریافت 10 درصد از کل خرید های انجام شده در سال در زمانیکه شما در هر یک از شرکای شبکه تراکنشی انجام دهید، جوایز مربوطه را طبق برنامه اهدای جوایز (وفاداری) معرفی شده همان شریک بر روی شبکه کسب خواهید نمود. در مثال بالا اگر شما 200 هزار تومان خرید در یکی از شریک های فوق الذکر انجام دهید، جایزه کسب شده در شرکای 1 ، 2 و 3 بترتیب 200 امتیاز (معادل 70 هزار تومان جایزه نقدی) ، یا یک مراجعه (معادل یک پنجم محصول رایگان معین شده) و یا 20 هزار تومان جایزه نقدی میباشد. بدیهی است که این جوایز با هم ادغام نمیشوند و صرفاً پس از رسیدن امتیاز یا مراجعه هر حساب به حد نصاب برنامه وفاداری آن شریک، در همانجا قابل وصول میگردند.
بله. شما میتوانید به هر یک از شرکای ما مراجعه و روی وانکاردتان پول واریز نمایید. بعنوان مثال، شما میتوانید با مراجعه به یک شریک روی وانکاردتان 200 هزار تومان اضافه کنید، سپس در مراجعه به شریک دوم 100 هزار تومان و نهایتاً در شریک سوم 150 هزار تومان به وانکاردتان اضافه نمائید. 200 هزار تومان اضافه شده به وانکارد، فقط برای خرید محصولات و خدمات از شریک اول قابل استفاده است و به همین ترتیب 100 هزار تومان اضافه شده فقط برای خرید از شریک دوم و … . ضمناً شما همواره میتوانید در پنل کاربری خود کلیه موجودی های نقدی روی وانکاردتان را در حساب های جداگانه نزد هر یک از شرکا مشاهده نمایید. در فاز های آتی توسعه شبکه وانکارد، این قابلیت اضافه خواهد شدکه ما مقداری پول به وانکارد شما، بعنوان جوایزی که برده اید و یا کسب کرده اید، اضافه کنیم که از این پول میتوانید در هر یک از شرکای ما استفاده نمایید.
از طریق منوی “انتقال” هم در پایانه فروش هر شریک پذیرنده و هم در ساب منوی “انتقال” در پنل کاربری خود (پس از انتخاب یک شریک مورد نظر)، شما میتوانید موجودی نقدی، امتیازات، مراجعات و یا تخفیفات روی وانکارد خود را به وانکارد دوستان و فامیل خود منتقل کنید که در مورد اولی انتقال بصورت کامل انجام میشود ولیکن در مورد دومی میتواند انتقال بصورت کامل یا جزیی باشد. مجدداً تاکید میشود که این انتقال فقط از یک حساب وانکارد در یک شریک شبکه، به یک حساب دیگر وانکارد در همان شریک، امکانپذیر است.
خیر. وانکارد، کل آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید. شما میتوانید با داشتن تنها یک وانکارد برای دریافت جایزه از هر کدام از شرکای شبکه استفاده کنید حتی اگر بر روی کارت شما، نام یکی دیگر از این شرکای ویژه مشخصاً قید شده باشد. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، انجام خرید از هر یک از شرکا کاملاً امکانپذیر است ولیکن بردن جایزه منوط به تکمیل مراحل “ایجاد حساب کاربری و فعالسازی کارت وانکارد” در هر یک از شرکای پذیرنده مد نظر برای دریافت جایزه، قبل از مراجعه به آن شریک میباشد.
خیر، شما میتوانید برای خرید های خود از هر روشی که مورد قبول آن شریک 1Kard میباشد، استفاده کنید (بعنوان مثال پرداخت نقدی یا با کارت اعتباری یا نقدی بانکی). کارت وانکارد مستقل از نوع پرداخت مبلغ خرید، برای گرداوری مقادیر لویالتی مربوطه مورد استفاده قرار میگیرد.
شما نمیتوانید کارت های وفاداری تان در همه فروشگاه ها را به وانکاردتان متصل کنید اما اگر این فروشگاه یک شریک 1Kard باشد، میتوانید تمام یا بخشی از مقادیر روی کارت های وفاداری آن فروشگاه را به وانکارد خود انتقال دهید و بالعکس (البته انتقال مقادیر لویالتی منوط به یکسان بودن دو برنامه وفاداری روی هر دو کارت میباشد).
سامانه کلیه کارتهای وانکارد تولید شده را در همه پایگاه های داده شرکا، بطور بالقوه اضافه میکند پس اگر شما در شبکه ثبت نام کنید، بعنوان عضو باشگاه هواداران وانکارد، میتوانید مشتری بالقوه همه شرکا باشید و بطور خودکار بعد از انجام خرید از هر یک از این شرکا به مشتری بالفعل وی تبدیل شوید، پس میتوانید در آنجا جایزه نیز ببرید. این پذیرش وانکارد مختص به شریک 1 و 2 و … نبوده بلکه شامل حال کلیه شرکا میشود و در واقع این بزرگترین مزیت 1Kard است. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، تبدیل شدن از مشتری بالقوه به بالفعل بطور خودکار توسط سامانه انجام نمیشود بلکه برای اینکار لازم است که مراحل “ایجاد حساب کاربری و فعالسازی کارت وانکارد” را در هر یک از شرکای پذیرنده مد نظر برای دریافت جایزه، قبل از مراجعه به آن شریک انجام دهید، در غیر اینصورت تراکنش خرید در آن شریک انجام خواهد شد ولیکن به شما جایزه ای تعلق نخواهد گرفت.
بله. کلیه شرکای شبکه، موظف به پذیرش وانکارد هستند.
در فاز اول فعلاً اینکار امکان پذیر نیست ولیکن با راه اندازی فاز دوم توسعه نرم افزاری شبکه، شما میتوانید برای کسب جوایز، یا از وانکارد خود استفاده کنید و یا ازکارت اعتباری/ نقدی خود بدین ترتیب شما به وانکارد در پایانه فروش نیازی نخواهید داشت ولیکن همچنان پنل کاربری و حسابهای شما نزد شرکای مختلف بر روی وانکارد عمل خواهند شد.
شما میتوانید موجودی های وانکارد خود و فعالیت هایتان در شرکای مختلف شبکه را پس از ورود به پنل کاربری و یا در اپلیکیشن موبایل ما، با ورود به تک تک حساب های کاربری مربوطه مشاهده و بررسی کنید. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، اپلیکیسن موبایل راه اندازی نمیشود لذا این امکان فقط در پنل های کاربری جداگانه شما نزد تک تک شرکا فراهم میباشد.
شما میتوانید فعالیت های حساب های خود را در پنل کاربری اختصاصی خود یا بر روی اپلیکیشن موبایل تان مرتباً و بصورت آنلاین بررسی کنید. با توجه به ارتباط آنلاین ماژولهای سامانه، اعمال نتایج تراکنش ها و به روز سازی مقادیر لویالتی و جوایز حاصله در پایگاه های داده سامانه، بلافاصله انجام میشود و شما معمولاً باید اضافه شدن جوایز به حسابتان را بلافاصله در همان پایانه فروش (با انجام تحقیق) و یا در پنل کاربری اختصاصی خود و یا بر روی اپلیکیشن موبایل تان خود ببینید، مگر در موارد نادر که ممکن است این اضافه شدن جوایز تا 48 ساعت بعد اعمال شود. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، اپلیکیسن موبایل راه اندازی نمیشود.
پنل کاربری اختصاصی شما، برای دسترسی کامل و ایمن شما به حسابهای کاربری تان در ماژول CUSTOMER از “سامانه هدیه و وفاداری کش سافت” طراحی شده و شما میتوانید برای “ورود” به آن بطور آنلاین از طریق وبسایت 1kard.ir و لینک مربوطه، اطلاعات ورودی (آدرس ایمیل و کلمه عبور انتخابی) خود را در فیلد های مربوطه وارد کنید. شما با ورود به پنل کاربری اختصاصی خود، لیستی از شرکای پذیرنده (بعلاوه 1Kard) را مشاهده میکنید که در تک تک آنها دارای یک حساب کاربری هستید (قبلاً با آنها تراکنش انجام داده اید). شما میتوانید هر یک از این شرکا را انتخاب و حساب خود و موجودی ها و فعالیت های روی وانکاردتان را در آنها مشاهده کنید. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، شما دارای چندین پنل کاربری جداگانه هستید که تعداد آنها برابر با شرکایی است که خودتان بطور تک تک در آنها یک حساب کاربری ایجاد کرده اید، لذا برای “ورود” به هر یک از این پنل های کاربری اختصاصی خود (در ماژول CUSTOMER از “سامانه هدیه و وفاداری کش سافت”)، باید بطور آنلاین از طریق لینک www.cashsoft.net/rewards و انتخاب نام همان شریک مربوطه از میان لیست شرکای پذیرنده، در باکس سمت چپ، فیلد های آدرس ایمیل و کلمه عبور اعلامی خود را بدقت تکمیل کنید (به شما قویاً توصیه میکنیم که بدلیل تعدد پنل ها، حتی الامکان این دو مشخصه را در کلیه پنل های کاربری خود یکسان بگیرید تا در زمان ورود به مشکل فراموشی بر نخورید).
برای تغییر اطلاعات شخصی پس از ورود به پنل کاربری خود، به بخش مشخصات من (My Profile) مراجعه نمایید. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، شما دارای چندین پنل کاربری جداگانه به تعداد شرکایی که خودتان بطور تک تک در آنها یک حساب کاربری ایجاد کرده اید، هستید لذا برای به روز سازی اطلاعات شخصی باید به پنل کاربری مربوطه مراجعه کنید.
به حساب 1Kard خود در سایت 1Kard.ir وارد شوید و برای تغییر اطلاعات ثبت نام خود به بخش مشخصات من (My Profile) یا تنظیمات حساب خود مراجعه نمایید. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، بدلیل ثبت نام جداگانه در تک تک شرکا، باید از طریق پنل کاربری و انتخاب هر یک از شرکا، اقدام کنید.
در صورتیکه کارت فیزیکی شما مفقوده یا ربوده شد، از طریق پنل کاربری، در حساب خود در 1Kard وارد شوید و آنرا بعنوان مفقوده یا ربوده شده گزارش کنید. بلافاصله آن شماره قدیمی دیجیتال شما از حسابتان پاک میشود و بجای آن یک شماره دیجیتال جدید به این حساب وصل میگردد. ضمناً یک کارت فیزیکی مطابق با شماره جدید، به آدرس پستی شما ارسال میگردد. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، کارت شبکه فقط بصورت فیزیکی است و در صورت مفقوده شدن (فقط اگر قبلاً در سیستم فعال شده باشد) باید مراحل فوق طی شود (در تک تک حساب های کاربری شما) و سپس با دریافت کارت وانکارد جدید از هر یک از شرکای پذیرنده و یا دفاتر نمایندگی کشاف، باید یکبار دیگر وانکارد جدید را به تک تک حساب های کاربری خود اضافه نمایید و مقادیر روی کارت قبلی را به آن انتقال دهید.
جدید به این حساب وصل میگردد. فقط در صورتیکه شما در زمان ثبت نام حساب اولیه، درخواست کارت فیزیکی کرده باشید، یک کارت فیزیکی مطابق با شماره جدید، به آدرس پستی شما ارسال میگردد. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، کارت شبکه فقط بصورت فیزیکی است و در صورت نیاز به تعویض (فقط اگر قبلاً در سیستم فعال شده باشد) باید مراحل فوق طی شود (در تک تک حساب های کاربری شما) و سپس با دریافت کارت وانکارد جدید از هر یک از شرکای پذیرنده و یا دفاتر نمایندگی کشاف، باید یکبار دیگر وانکارد جدید را به حساب کاربری خود اضافه نمایید و مقادیر روی کارت قبلی را به آن انتقال دهید.
– بطور آنلاین از طریق وبسایت 1kard.ir و لینک مربوطه (و یا وبسایت cashsoft.net و باکس سمت راست آن) ، در ماژول MERCHANT از “سامانه هدیه و وفاداری کش سافت CASHSOFT”، بعنوان یک شریک پذیرنده “ثبت نام” کنید (با تکمیل فیلد های اطلاعات ورودی و آدرس شرکت، اطلاعات ادمین، آدرس صورتحساب، پذیرش قرارداد و …) که سامانه بلافاصله برای این شرکت، یک پایگاه داده اختصاصی در نظر میگیرد. – برای هر بار “ورود”، بطور آنلاین از طریق وبسایت 1kard.ir و لینک مربوطه (و یا وبسایت cashsoft.net و باکس سمت چپ آن) ، بعنوان یک شریک پذیرنده به سامانه وارد شوید. “ورود به سامانه ” هر شرکت، یک پروسه 2 مرحله ای است که در مرحله اول، دو فیلد اطلاعات ورودی شرکت (شامل شناسه و کلمه عبور) و در مرحله دوم، دو فیلد اطلاعات ورودی یکی از کاربران معرفی شده آن شرکت (شامل شناسه و کلمه عبور) تکمیل میشوند. بدین ترتیب کاربر مربوطه در پایگاه داده اختصاصی شریک وارد شده و سطح دسترسی وی به منو ها و ساب منو های سامانه، مطابق با پست سازمانی وی خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت cashaf.ir مراجعه کنید.
– بطور آنلاین از طریق وبسایت 1kard.ir و لینک مربوطه، در ماژول CUSTOMER از “سامانه هدیه و وفاداری کش سافت”، بعنوان یک عضو “ثبت نام” کنید (با تکمیل فیلد های نام و نام خانوادگی، جنسیت ، روز و ماه تولد، وضعیت تاهل، شماره موبایل، آدرس ایمیل و کلمه عبور، پرسش و پاسخ محرمانه و …) – بدین ترتیب با دریافت شماره اعلامی کارت دیجیتال بصورت رایگان به 1Kard بپیوندید و درصورت نیاز کارت فیزیکی با نام نیز درخواست کنید. – از یک حساب کاربری هوشمند در 1Kard بهره مند میشوید که پس از اولین تراکنش با هر یک از شرکای شبکه، یک حساب کاربری مجازی بطور خودکار برای شما نزد آن شریک نیز ایجاد و وانکارد شما در پایگاه داده آن شریک نیز اضافه و فعالسازی میشود. – از یک پنل کاربری اختصاصی در ماژول CUSTOMER از “سامانه هدیه و وفاداری کش سافت” برخوردار میشوید که برای “ورود” به آن بطور آنلاین از طریق وبسایت 1kard.ir و لینک مربوطه، نیاز به اعلام آدرس ایمیل و کلمه عبور انتخابی خود هستید. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، تا آماده شدن بستر نرم افزاری فوق، روش جایگزین زیر برای “ثبت نام” و “ورود” در نظر گرفته شده است : – مراجعه به یکی از شرکای پذیرنده وانکارد (طبق لیست اعلامی) و یا دفاتر نمایندگی شرکت کشاف و تحویل رایگان یک وانکارد بصورت بی نام – از طریق لینک www.cashsoft.net/rewards بطور آنلاین وارد پنل کاربری خود (در ماژول CUSTOMER از “سامانه هدیه و وفاداری کش سافت”) میشوید که برای هر یک از شرکای مورد نظر (از جمله شریک تحویل دهنده کارت) ابتدا باید فقط یکبار ایجاد حساب کاربری (“ثبت نام”) ، طبق دستوالعمل راهنمای منضم به وانکارد دریافتی انجام شود. (بدین منظور باید از میان لیست شرکای پذیرنده، شریک مورد نظر را انتخاب، سپس از باکس سمت راست به پایگاه داده آن شریک بروید و با تکمیل فیلد های نام و نام خانوادگی، جنسیت ، روز و ماه تولد، وضعیت تاهل، شماره موبایل، آدرس ایمیل و کلمه عبور، پرسش و پاسخ محرمانه و … “ثبت نام” نمایید). – برای “ورود” به پنل کاربری اختصاصی خود (در ماژول CUSTOMER از “سامانه هدیه و وفاداری کش سافت”)، باید بطور آنلاین از طریق لینک www.cashsoft.net/rewards و انتخاب نام همان شریک مربوطه از میان لیست شرکای پذیرنده، در باکس سمت چپ، فیلد های آدرس ایمیل و کلمه عبور را تکمیل کنید و سپس کارت وانکارد خود را فقط یکبار در اولین ورود، به حساب کاربری خود نزد آن شریک اضافه و فعالسازی کنید. – برای هر شریک دیگر که تمایل دارید، مراحل ایجاد حساب کاربری (“ثبت نام”) و “ورود” و “فعالسازی وانکارد” در حساب نزد آن شریک را تکرار کنید.
در حین ثبت نام، حساب شما بطور خودکار به یک کارت دیجیتال وصل خواهد شد. اگر شما یک کارت فیزیکی درخواست نمایید، آن کارت برای شما از طریق پست ارسال میشود که ظرف مدت 7 تا 10روز کاری آنرا دریافت خواهید کرد. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، کارت دیجیتال هنوز راه اندازی نشده و صرفاً کارت فیزیکی در شبکه عمل مینماید که آنهم با تغییر روش توزیع، برای شما ارسال نمیشود بلکه خود شما بدون نیاز به انتظار، میتوانید با مراجعه به یکی از شرکای پذیرنده و یا دفاتر نمایندگی کشاف، مستقیماً کارت فیزیکی وانکارد را تحویل بگیرید. ضمناً بزودی روش درخواست آنلاین وانکارد نیز اضافه خواهد شد.
بطور کلی کلمه عبور (Password) و رمز های عبور (Passcodes)، برای افزایش امنیت حساب شما بکار میروند. کلمه عبور با حداقل 8 کاراکتر بصورت ترکیبی از حروف درشت و ریز و عدد، فقط برای زمان ورود به پنل کاربری تان مورد نیاز است. از طرفی وانکارد شما، یک رمز عبور 4 رقمی عددی دارد که به آن وصل شده است و برای انجام بعضی تراکنش ها، ممکن است نیاز به ارائه این رمز عبور داشته باشید. همچنین قبل از تولید بارکد یا کد QR مربوط به وانکارد تان در کار با اپلیکیشن موبایل ما، از شما خواسته میشود که ابتدا رمز عبور اپلیکیشن خود را اعلام نمایید که آنهم یک عدد 4 رقمی است. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، بدلیل عدم راه اندازی اپلیکیشن موبایل، شما نیازی به اعلام مجدد رمز عبور ندارید.
اگر سوابق ما نشانگر این است که شماره موبایل واردشده توسط شما، قبلاً به سیستم ارائه و استفاده شده است، ثبت نام خود را باید با شماره متفاوتی انجام دهید.
برای این منظور و یا اگر کلمه عبورتان را فراموش کرده اید، شما میتوانید آنرا در پنل کاربری خود با کلیک بر لینک “فراموشی کلمه عبور” در مجاورت محل معمول انجام ورود به سامانه، بسادگی و پس از پاسخ به پرسش محرمانه معین شده، انجام دهید.
شما باید در حین ثبت نام، یک رمز عبور 4 رقمی برای وانکارد تان (بخصوص برای اضافه کردن آن به حساب کاربری) و همچنین یک رمز عبور 4 رقمی برای کار با اپلیکیشن موبایل انتخاب کنید که این 2 رمز عبور، میتوانند مقدار یکسان داشته باشند. برای امنیت شما، در زمان تغییر رمز عبور روی کارت تان یا اپلیکیشن موبایل، از شما خواسته میشود که ابتدا رمز عبور کنونی تان را اعلام نمایید. همچنین قبل از تولید بارکد یا کد QR مربوط به وانکارد تان در کار با اپلیکیشن موبایل، از شما خواسته میشود که ابتدا رمز عبور خود را اعلام نمایید. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، بدلیل عدم راه اندازی اپلیکیشن موبایل، شما نیازی به اعلام مجدد رمز عبور ندارید.
ثبت نام بخش جدایی ناپذیر عضویت در 1Kard است و مزایای زیادی دارد : 1- پس از ثبت نام، یک کارت دیجیتال بطور خودکار به حساب شما وصل میشود و اگر شما در حین ثبت نام درخواست کارت فیزیکی کنید، این کارت نیز برای شما ارسال خواهد شد. 2- یک پنل کاربری آنلاین و یک اپلیکیشن موبایل پیشرفته، برای مدیریت حساب و وانکارد در اختیار شما قرار میگیرد. 3- شما باید از اپلیکیشن موبایل ما همراه با کارت دیجیتال خود استفاده کنید. این اپلیکیشن پس از اینکه روی گوشی هوشمند شما دانلود شد، یک بارکد یا کد QR بعنوان کارت مجازی تولید خواهد کرد که با اسکن آن کد در پایانه فروش، امکان پرداخت مبلغ خرید و کسب جوایز فراهم میشود. 4- حساب شما بطور خودکار به کلیه برنامه های اهدای جایزه (وفاداری) معرفی شده شرکای ما در شبکه وصل میشود. هرگاه شما یک تراکنش با هر یک از شرکای تجاری شبکه انجام دهید، متناسباً امتیاز، مراجعه، مایل مسافرت، تخفیف، جایزه نقدی یا غیر نقدی کسب میکنید. 1Kard کلیه خرید ها، موجودی ها و جوایز شما را به حسابتان اعمال میکند. شما ممکن است 100 امتیاز و 5 مراجعه در حساب تان نزد یک شریک داشته باشید و همزمان 500 امتیاز و یک جایزه نقدی 100هزار تومانی در حساب تان نزد شریک دیگر. 1Kard کلیه موجودی های حساب شما را بطور خودکار و تفکیک شده دنبال میکند. بدین ترتیب یک کارت و یک حساب، بطور همزمان چندین برنامه اهدای جایزه (وفاداری) شرکای شبکه را پوشش میدهد. 5- شما بعنوان یک عضو 1Kard، به کلیه فروش های ویژه معرفی شده به شبکه از طریق شرکای ما، دسترسی فوری دارید. شما میتوانید این فروش های ویژه را روی کانالهای اطلاع رسانی ما (وبسایت 1Kard.ir ، در حساب خودتان در 1Kard و یا بر روی گوشی هوشمند تان) مشاهده کنید. هر فروش ویژه، یک تاریخ اعتبار دارد و به آن یک بارکد یا کد QR یکتا وصل شده است. هر گاه شما تصمیم به استفاده از یک فروش ویژه بگیرید، کافیست این کد را چاپ کنید یا آنرا بر روی گوشی هوشمند خود برای اعمال به پایانه فروش بیاورید. به همین سادگی! 6- سامانه بازاریابی ما، رساندن اطلاعات به شما را به عهده میگیرد. شما خودتان تصمیم میگیرید که کدام فروش ویژه و یا اعلان را ببینید و از کدامیک استفاده کنید. هدف سامانه ما این است که از طریقه صحیح، پیغام صحیح را به شخص صحیح برساند. 7- منافع دیگری نیز برای یک عضو ویژه1Kard وجود دارد. این اعضا علاوه بر دریافت محصولات و خدمات رایگان در روز تولد و ازدواج، شرکت در قرعه کشی ها، جوایز نقدی متناسب با میزان فعالیت شبکه و … همچنین اطلاعیه های فروش ویژه ای را از طریق اپلیکیشن موبایل ما بطور اختصاصی و با هدف گیری خودشان دریافت میکنند. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، مزایای ردیف های 3 و 7 هنوز راه اندازی نشده ولیکن سایر مزایا با بعضاً قابلیت های کمتر در اختیار عضو 1Kard قرار داده میشوند. بعنوان مثال از ردیف 1 “ثبت نام در وبسایت و دریافت کارت دیجیتال”، از ردیف 2 “اپلیکیشن موبایل مدیریت حساب”، از ردیف 5 “کانالهای اطلاع رسانی روی حساب کاربری و گوشی هوشمند” و همچنین “بارکد فروش ویژه” و از ردیف 6 “اطلاع رسانی اعلانات شرکا”، فعلاً راه اندازی نشده و به فاز بعدی توسعه شبکه وانکارد محول شده است.
شما براحتی میتوانید بعنوان شریک پذیرنده وانکارد با عقد قرارداد به شبکه ما بپیوندید و از مزایای بی نظیر آن استفاده نمایید. لطفاً از طریق کانالهای ارتباطی مندرج در وبسایت 1kard.ir با ما تماس حاصل نمایید. گرچه شما میتوانید در وبسایت cashaf.ir بصورت سلف سرویس مراحل ثبت نام، ورود به سامانه، معرفی تشکیلات سازمانی، برنامه وفاداری و … را خودتان و به کمک کلیپ های راهنمای مربوطه انجام دهید و دوره تست را آغاز نمایید ولیکن درصورت درخواست شما، کارشناسان ما بطور رایگان برای ارائه خدمات آموزش و مشاوره و راه اندازی سخت افزاری و نرم افزاری بسرعت به محل کسب و کار شما مراجعه خواهند نمود.
برای پیوستن به 1Kard ، بعنوان “عضو هوادار” هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. همه میتوانند بطور رایگان به عضویت باشگاه هواداران وانکارد در آیند و صاحب یک وانکارد و یک حساب کاربری هوشمند شوند. البته اگر شما صاحب یک کسب وکار هستید که تمایل به افزایش قابلیت های جذب و حفظ مشتریان خود با استفاده از راهکارهای لویالتی و باشگاه مشتریان همراه با بازاریابی الکترونیک دارد، میتوانید علاوه بر عضویت بعنوان یک هوادار، کسب و کار خود را نیز بعنوان “شریک پذیرنده” به 1Kard پیوند بزنید و از مزایای بیشمار این پیوستن ها بهره ببرید.
برای پیوستن خریداران به 1Kard بصورت “عضویت عادی”، نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای نیست ولیکن بصورت “عضویت ویژه”، نیازمند پرداخت حق عضویت یکساله برای پوشش هزینه های تولید کارت ویژه، چاپ نام عضو بر روی کارت، ارسال پستی و حق برخورداری از خدمات و جوایز تکمیلی ویژه شامل دریافت جوایز نقدی متناسب با فعال بودن در شبکه، شرکت در قرعه کشی ها با جوایز متنوع، دریافت کوپن ها و جوایز مناسبتی در اعیاد و سالروز های تولد و ازدواج و … میباشد. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، عضویت صرفاً بصورت عادی و رایگان است.
خیر. هر عضو پیوسته به شبکه وانکارد (حتی عضو از طریق یکی از شرکا و حتی اگر بر روی این کارت، نام یکی از شرکای ویژه مشخصاً قید شده باشد)، دارای یک حساب کاربری چند منظوره در شبکه است و عملاً عضو سایر شرکا نیز محسوب میشود و سامانه بطور خودکار آمادگی دارد که پیوستن آن عضو به کلیه شرکای شبکه را در صورت انتخاب وی انجام دهد لذا برای پیوستن به هر یک از شرکا، فقط کافیست اولین تراکنش را در پایانه فروش آن شریک انتخابی خود انجام دهید. به محض انجام این تراکنش، وانکارد شما در یک حساب مجازی در آن شریک شبکه نیز فعال و جوایز این تراکنش نیز به آن اعمال خواهد شد که این پیوستن تا آخرین شریک نیز قابل انجام است. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، بدلیل عدم راه اندازی پیوستن خودکار، مکانیسم انجام اولین تراکنش در هر شریک انتخابی هنوز به تنهایی عمل نمیکند (زیرا هنوز شما در دیتابیس وی ثبت شده محسوب نمیشوید) بلکه باید قبل از مراجعه به پایانه فروش آن شریک، ابتدا در پنل کاربری خود مجدداً مراحل “ایجاد حساب کاربری و فعالسازی کارت وانکارد در آن حساب” را انجام دهید و بعداً برای انجام تراکنش به آن شریک مراجعه نمایید تا امکان بردن جایزه از شریک مورد نظر نیز برای شما فراهم شود.
علاوه بر تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود برای سرویس دهی به مشتریان از جمله صندوق فروشگاهی، شریک پذیرنده باید به موارد حداقلی ذیل نیز مجهز شود : – “یک عدد کامپیوتر متصل به اینترنت”، برای استفاده آنلاین از سامانه نرم افزاری تحت وب کش سافت در پایانه فروش – “یک نفر متصدی لویالتی”، برای مدیریت ارتباط با کشاف، پرسنل و مشتریان و هدایت سامانه در کسب و کار – “تعداد زیادی کارت فیزیکی وانکارد” برای تحویل به مشتریان در پایانه فروش (علاوه بر شماره های وانکارد اضافه شده متعلق به سایر اعضا) – “یک عدد کارتخوان مغناطیسی”، برای ابزار شناسایی وانکارد مشتریان در پایانه فروش – “یک عدد قاب نمایش رومیزی”، برای عرضه مناسب تر وانکارد ها و راهنمای عضویت به مشتریان – “یک عدد پوستر اطلاع رسانی”، برای آگاه سازی مراجعین به وجود برنامه وفاداری و اهدای جایزه در کسب و کار – در صورتیکه هدف کسب و کار، سرویس دهی به کارت دیجیتال و مجازی باشد حداقل “یک عدد بارکد اسکنر” و برای تحویل رسید به مشتریان حداقل “یک عدد پرینتر حرارتی” نیز مورد نیاز است. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد (دوره کمپین فراگیر وانکارد)، به منظور تسریع در راه اندازی شبکه و در غیاب کارتهای دیجیتال ، حداقل “200 عدد کارت فیزیکی وانکارد”، “یک عدد کارتخوان مغناطیسی”، “یک عدد قاب نمایش رومیزی” و “یک عدد پوستر اطلاع رسانی” بطور رایگان در اختیار کسب و کار قرار داده میشود تا بمدت 2 ماه، مزایا و قابلیت های شبکه وانکارد را در جذب و حفظ مشتری مورد تست قرار دهد.
بطور کلی شما میتوانید بطور آنلاین از طریق وبسایت 1kard.ir پس از ثبت نام با دریافت کارت دیجیتال بصورت رایگان به 1Kard بپیوندید و درصورت نیاز کارت فیزیکی با نام نیز دریافت کنید. حساب کاربری شما در 1Kard کاملاً هوشمند میباشد بطوریکه پس از اولین تراکنش با هر یک از شرکای شبکه، یک حساب کاربری مجازی برای شما نزد آن شریک ایجاد و وانکارد شما به آن اضافه میشود. در فاز اول اجرای شبکه وانکارد، تا آماده شدن بستر نرم افزاری فوق، روش جایگزین زیر برای پیوستن به 1Kard در نظر گرفته شده است : – مراجعه به یکی از شرکای پذیرنده وانکارد (طبق لیست اعلامی) و یا دفاتر نمایندگی شرکت کشاف و تحویل رایگان یک وانکارد بصورت بی نام – ایجاد حساب کاربری و فعالسازی کارت وانکارد در شبکه طبق دستوالعمل راهنمای منضم به آن (بدین منظور باید بطور آنلاین از طریق لینک www.cashsoft.net/rewards و انتخاب هر کدام از شرکا از میان لیست شرکای پذیرنده از جمله شریک تحویل دهنده کارت، در پایگاه داده آن شریک ثبت نام و دارای یک حساب کاربری شوید و سپس کارت وانکارد را در آن حساب اضافه و فعال نمایید) – تکرار مرحله فوق در سایر شرکای پذیرنده بطور انتخابی (برای ایجاد حساب کاربری و فعالسازی کارت نزد تک تک آنها)
– ثبت‌ نام رایگان و دریافت کارت فیزیکی از طریق متصدیان لویالتی شرکای پذیرنده وانکارد و یا دفاتر نمایندگی کشاف (بزودی امکان دریافت کارت دیجیتال نیز افزوده میشود) – دسترسی آنلاین و دیجیتال به سامانه بازاریابی و برنامه های لویالتی و اهدای جوایز و کوپن و پیشنهادات فروش ویژه کلیه شرکای پذیرنده – سهولت بهره گیری از یک کارت و یک حساب کاربری هوشمند و چندین حساب مجازی برای خرید جداگانه از هر یک از شرکای پذیرنده وانکارد بطور انتخابی – وصل شدن خودکار حساب عضو به برنامه‌های هدیه/ وفاداری هر شریک پذیرنده – امکانات پرداخت بسته (واریز وجه و یا دریافت جوایز نقدی) در حساب های جداگانه نزد هر شریک پذیرنده با قابلیت هزینه وجه در همانجا – برخورداری از پنل کاربری پیشرفته برای مدیریت حساب های کاربری جداگانه نزد شرکای پذیرنده (بزودی اپ موبایل نیز افزوده میشود) – دریافت آنلاین اعلانات شرکای پذیرنده بطور اختصاصی از طریق حساب کاربری و اپلیکیشن موبایل (بزودی) – امکان تبدیل عضویت از حالت عادی به ویژه، پس از پرداخت حق عضویت و برخورداری از مزایا و جوایز ارزنده اضافی آن از جمله دریافت جوایز نقدی متناسب با فعال بودن در شبکه، شرکت در قرعه کشی ها با جوایز متنوع، دریافت کوپن ها و جوایز مناسبتی در اعیاد و سالروز های تولد و ازدواج توسط کشاف و با همکاری گروه شرکای پذیرنده وانکارد (بزودی)
با افزایش تعداد اعضای باشگاه هواداران وانکارد، تاجران بیشتری برای شراکت و پیوستن به شبکه ترغیب میشوند زیرا با صرف کمترین هزینه ممکن و بسرعت، به تعداد بیشماری مشتری جدید دست می یابند. در واقع اعضای شبکه (و مشتریان بالفعل هر یک از شرکای پذیرنده)، عملاً مشتری بالقوه سایر پذیرندگان فعال در شبکه محسوب میگردند زیرا امکانات جذب و حفظ آنها بخوبی در شبکه فراهم میباشد. متعاقب با افزایش تعداد شرکای پذیرنده، جاذبه عضویت بمراتب بیشتری در شبکه برای مشتریان فراهم شده که منجر به افزایش تصاعدی تعداد مشتریان عضو در باشگاه هواداران میگردد و متقابلاً این افزایش، نیز خود مجدداً باعث جذب شرکای پذیرنده بیشتری برای فعالیت در شبکه خواهد شد لذا یقیناً این سیکل تاثیر متقابل، موجبات افزایش دائمی تعداد و گسترش مداوم شعاع دایره هواداران عضو و شرکای پذیرنده شبکه را فراهم خواهد نمود.
شبکه وانکارد با قابلیت عملکرد جهانی، بر بستر نرم افزاری تحت وب “سامانه هدیه و وفاداری کش سافت” و با توسعه ماژولهای آن، توسط کمپانی Cashsoft Corporation تولید شده است. این شبکه نیز همانند سایر محصولات کش سافت توسط کمپانی Cashex Corporation و شاخه های آن در سرتاسر جهان عرضه میشود لذا شرکت کشاف ارتباطات کار و سرمایه (کش اکس ایران) مجری شبکه وانکارد در ایران است. شرکت کشاف ارتباطات کار و سرمایه، یک شرکت ثبت شده رسمی و دارای “رتبه بندی” از شورای عالی انفورماتیک و “مجوز فعالیت” از نظام صنفی رایانه ای کشور است و در حال حاضر برای امکان فعالیت بهتر، توانسته است “کارت بازرگانی”، علامت های ثبت شده “برند کش سافت” و “برند وانکارد” از دفتر مالکیت صنعتی و “گواهی تاییدیه فنی نرم افزار” از شورای عالی انفورماتیک را کسب نماید و دریافت “گواهی ثبت نرم افزار” از وزارت ارشاد و “نماد اعتماد الکترونیکی” از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در آخرین مراحل خود میباشند.
1Kard یک شبکه کارت بنیان است لذا کارت شبکه (وانکارد) عامل ارتباط اعضای باشگاه هواداران و گروه شرکای پذیرنده است. کارت وانکارد بصورت دیجیتال است که نسخه فیزیکی آن نیز توسط مجری شبکه تولید میشود و از طرق مختلف در اختیار اعضای باشگاه قرار میگیرد. وانکارد ایزار شناسایی عضو باشگاه در پایانه فروش هر یک از شرکای پذیرنده برای انجام تراکنش خرید و دریافت جوایز لویالتی متناسب با خرید انجام شده است بهمین دلیل شعار ما این است “هر ایرانی یک وانکارد – هر وانکارد یک دنیا جایزه” حساب کاربری اعضای باشگاه هواداران وانکارد، بلافاصله پس از ثبت نام عضو بطور خودکار در پایگاه داده 1Kard بوجود می آید و کاملاً هوشمندانه به حسابهای مجازی عضو نزد کلیه شرکای پذیرنده وانکارد که با آنها تراکنش انجام داده باشد، متصل میشود. حساب کاربری هوشمند هر عضو، نگهدارنده اطلاعات و موجودی های جداگانه روی وانکارد نزد تک تک شرکای پذیرنده بدون ادغام آنها میباشد.
– بهره گیری از تجارب ارزشمند شرکت بین المللی کش سافت در زمینه سامانه های نرم افزاری و راهکارهای هدیه و وفاداری، شبکه بازاریابی الکترونیکی و پنل های کاربری پیشرفته – برخورداری از مزایای ویژه باشگاه مشتریان جهانی (باشگاه هواداران وانکارد) و دسترسی به تعداد بیشمار مشتری بالقوه، علاوه بر امکان راه اندازی باشگاه مشتریان اختصاصی – افزایش چشمگیر امکانات جذب مشتری و درامد، از طریق افزایش تصاعدی مشتریانی که بعنوان اعضای جدید باشگاه هواداران وانکارد از برنامه های شرکای پذیرنده اطلاع می یابند – کاهش شدید هزینه های تبلیغاتی برای جذب مشتری و همچنین حذف هزینه های تبلیغات کور از طریق بازاریابی هوشمند و مدیریت اطلاع رسانی ها برای حفظ و وفادارسازی مشتریان جذب شده – کاهش هزینه های اولیه راه اندازی باشگاه به واسطه عدم پرداخت هزینه های طراحی و چاپ وانکارد – امکان طرح و اجرای انواع برنامه های لویالتی و اهدای جایزه بصورت اختصاصی و چاپ کارت برای اعضای باشگاه وانکارد و سایر مشتریان – امکان طرح و اجرای انواع کوپن و پیشنهاد فروش ویژه بصورت ارائه گسترده برای عموم از جمله اعضای باشگاه هواداران و بازدیدکنندگان از وبسایت و کانالهای وانکارد در شبکه های اجتماعی و پیام رسان – امکان ارسال آنلاین اعلانات روی پنل کاربری و اپلیکیشن موبایل اختصاصی اعضای باشگاه هواداران وانکارد و سایر مشتریان (بزودی)
مجموعه ای از اشخاص حقیقی و افرادی که با ثبت نام آنلاین و عضویت در باشگاه هواداران وانکارد و با داشتن کارت وانکارد و یک حساب کاربری هوشمند، بلافاصله بعنوان مشتریان بالقوه کلیه شرکای پذیرنده وانکارد محسوب می‌شوند و بنا به انتخاب خود، از خدمات هدیه و وفاداری و پیشنهادات فروش ویژه و سایر راهکارهای بازاریابی آنها برخوردار می گردند.
نمایندگان فروش بصورت اشخاص حقیقی و یا حقوقی پس از درخواست همکاری و ارائه مدارک مثبته و بدنبال عقد قرارداد مربوطه در زیر مجموعه مجری شبکه قرار میگیرند و علی الخصوص در شهرستانها وظیفه فروش محصولات نرم افزاری کش سافت و تجهیزات سخت افزاری و جنبی شبکه وانکارد را به “شرکای پذیرنده وانکارد” به نمایندگی رسمی از شرکت کشاف، بعهده دارند ضمناً از دیگر عوامل توزیع کارت های وانکارد مابین اعضای “باشگاه هواداران وانکارد”، علاوه بر شرکای پذیرنده نیز میباشند. بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، در هیچیک از شهرستانها، نمایندگی فروش بصورت انحصاری واگذار نخواهد شد ولیکن نمایندگان فروش مجاز به تنظیم و عقد قرارداد با شرکای شبکه مطابق با سیاست های عمومی و ابلاغیات مجری شبکه هستند.
1Kard یک شبکه جهانی لویالتی، پرداخت و بازاریابی بر بستر “سامانه هدیه و وفاداری کش سافت” است که در آن تعداد بیشماری کارت “وانکارد” متعلق به اعضا وجود دارد و هر کدام از وانکارد ها به تعداد نامحدودی از برنامه های اهدای جوایز و پیشنهادات فروش ویژه ارائه شده توسط شرکای 1Kard، متصل میشود. 1Kard، فروشگاه ها و کسب و کار های بزرگ را به منظور تقدیم راهکار های پس انداز و تسهیلات بیشتر برای اعضای خود گرداوری میکند. شرکای 1Kard میتوانند چیدمان برنامه های اهدای جوایز (وفاداری) خود را از میان انواع گزینه ها (شامل امتیاز بنیان، خرید بنیان، واقعه بنیان یا عضویت بنیان) انتخاب و به مشتریان، انواع جوایز نقدی یا غیر نقدی، تخفیف فوری، تخفیف های حراجی، یا امتیازات و مراجعات با امکان دریافت بعدی جوایز را پیشنهاد کنند. از طرفی اعضای 1Kard، به کلیه پیشنهادات فروش ویژه پیشنهادی شرکای 1Kard که اغلب به شکل تخفیف های قیمتی، تخفیف درصدی یا کلی، کوپن حراجی محصول و یا نمونه های رایگان ارائه میگردند، دسترسی فوری دارند. دیگر نیازی نیست که چندین کارت اهدای جایزه را با خود حمل کنید و یا انواع مختلف برنامه های اهدای جایزه را به خاطر بسپارید. 1Kard اینکار را برای شما انجام میدهد. وانکارد به همه برنامه های اهدای جایزه معرفی شده در شبکه متصل میشود و بطور خودکار آنها را برای شما دنبال میکند.
سه جزء اصلی شبکه عبارتند از : “مجری شبکه وانکارد”، “گروه شرکای پذیرنده وانکارد” و “باشگاه هواداران وانکارد”
مجموعه ای از اشخاص حقوقی و صاحبان کسب و کاری که به عنوان شرکای تجاری شبکه وانکارد، به شبکه می پیوندند و با استفاده از سامانه بازاریابی الکترونیک آن، انواع راهکار های اهدای جایزه و تخفیف را از دو طریق زیر به اعضای “باشگاه هواداران وانکارد” پیشنهاد و ارائه میکنند : – برنامه های لویالتی (اهدای جوایز) – کوپن و پیشنهادات فروش ویژه
نمایندگان فروش بصورت اشخاص حقیقی و یا حقوقی پس از درخواست همکاری و ارائه مدارک مثبته و بدنبال عقد قرارداد مربوطه در زیر مجموعه مجری شبکه قرار میگیرند و علی الخصوص در شهرستانها وظیفه فروش محصولات نرم افزاری کش سافت و تجهیزات سخت افزاری و جنبی شبکه وانکارد را به “شرکای پذیرنده وانکارد” به نمایندگی رسمی از شرکت کشاف، بعهده دارند ضمناً از دیگر عوامل توزیع کارت های وانکارد مابین اعضای “باشگاه هواداران وانکارد”، علاوه بر شرکای پذیرنده نیز میباشند. بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، در هیچیک از شهرستانها، نمایندگی فروش بصورت انحصاری واگذار نخواهد شد ولیکن نمایندگان فروش مجاز به تنظیم و عقد قرارداد با شرکای شبکه مطابق با سیاست های عمومی و ابلاغیات مجری شبکه هستند.